• Członkostwo THINKTANK Trening Kreatywny

  99,99 zł 7 osób kupiło ten kurs
  Wypróbuj THINKTANK Trening Kreatywny za darmo, bez żadnych zobowiązań przez miesiąc! Subskrypcja roczna (-17%):  99,99 zł
  Subskrypcja miesięczna: 9,99 zł
  THINKTANK to cykliczne, zamknięte webinaria, sesje kreatywne online i dostęp do wszystkich nagrań dla menadżerów, przedsiębiorców i innowatorów.Co zyskują członkowie?:
  • Lepiej radzą sobie z presją czasu i unikanie stresu dzięki nowoczesnemu rozwiązywaniu problemów w pracy i biznesie.
  • Szybciej znajdują niestandardowe pomysły i koncepcje, zaskakująco trafne m.in. w sprzedaży, marketingu, rozwoju, usprawnieniach.
  Czego uczą się członkowie?
  • Sprawdzonych, błyskawicznych metody odblokowywania myślenia kreatywnego.
  • Prowadzenia fascynujących prezentacji i przekonywanie do rozwiązań.
  • Bezbolesnego wdrażanie i zarządzanie zmianą.
  W pakiecie członkowskim:
  • co dwa tygodnie webinaria na żywo, za każdym razem nowy temat, dzięki czemu:
   • poznasz najlepsze metody kreatywne i wykorzystasz aby być lepszym menadżerem
   • nauczysz się wychodzić poza schematy i zdobędziesz nowe inspiracje do wygrania konkurencji na rynku
   • weźmiesz aktywny udział w pracy zespołowej online
  • praktyczne ćwiczenia podczas sesji kreatywnych online
  • narzędzie do kreatywnej kolaboracji i sesji kreatywnych online - wykorzystaj moc umysłów THINKTANK
  • możliwość zgłaszania własnych realnych case study do rozwiązania podczas sesji online
  • dostęp do wszystkich nagrań bez limitu
  To wszystko za 9,99 zł miesięcznie lub przy subskrypcji rocznej 17% tanie (dwa miesiące za darmo) 99,99 zł. Dlaczego online?  Chcę zbudować największy w Polsce THINKTANK Kreatywny online, a następnie największy w języku angielskim. Od 2010 roku pomogłem setkom menadżerów i przedsiębiorcom najlepszymi metodami kreatywnymi rozwiązywać najtrudniejsze problemy i wyprzedzać konkurencję. Nie rozdwoję się, dlatego wdrożyłem formę online dzielenia się metodami i doświadczeniami. Dlaczego tak tanio? Chcę aby ta wiedza była dostępna dla każdego i aby każdego było stać na to aby zredukować stres, oszczędzić czas przy rozwiązywaniu problemów i konkurowania na rynku.
 • Czy utknąłeś/aś kiedyś bez pomysłu? Czy czujesz czasami, że Twoje pomysły nie zawsze są wystarczająco dobre? W tym nagraniu dowiesz się dlaczego straciłeś umiejętność tworzenia oryginalnych koncepcji, jak ją odzyskać oraz wykorzystać aby podnieść swoją kreatywność.
 • Podczas tego webinaru dowiesz się: • Jakie błędy popełniasz i dlaczego nie możesz stworzyć nic wyróżniającego się? • Dlaczego Twoje pomysły mimo, że nowe często są nietrafione i prowadzą tylko do frustracji? • Dlaczego 99%. burz mózgów kończy się tylko na pomysłach i to przeważnie kiepskich? • Jakie problemy czekają Twoją firmę, organizacje, zespół gdy kreatywne myślenie w nich nie będzie działać? • A jakie zagrożenie niesie dla nich sytuacja gdy kreatywności jest za dużo? Oraz poznasz sposoby się jak tych błędów uniknąć
 • Przełomowe, trafne rozwiązania i oryginalne pomysły są na wyciągnięcie ręki! Pełen 7-modułowy kurs VOD który otworzy Twój umysł na niewidziane wcześniej możliwości rozwiązania startych problemów oraz zaskakujące, trafne pomysły w zarówno w Twoim biznesie i pracy jak też w życiu prywatnym. Poznasz i nauczysz się posługiwać 12 sprawdzonymi i docenionymi przez moich klientów metodami tworzenia i realizacji kreatywnych rozwiązań.  
 • Przełomowe, trafne rozwiązania i oryginalne pomysły są na wyciągnięcie ręki!

  Pełen 7-modułowy kurs VOD który otworzy Twój umysł na niewidziane wcześniej możliwości rozwiązania startych problemów oraz zaskakujące, trafne pomysły w zarówno w Twoim biznesie i pracy jak też w życiu prywatnym. Poznasz i nauczysz się posługiwać 12 sprawdzonymi i docenionymi przez moich klientów metodami tworzenia i realizacji kreatywnych rozwiązań.

   

 • Podczas tego szkolenia dowiesz się dlaczego wszyscy patrzymy, a tylko nieliczni dostrzegają szczegóły, zależności, zjawiska, na których później budują bardzo trafne i oryginalne pomysły. Poznasz dwie metody dzięki, którym staniesz się lepszym obserwatorem, zaczniesz zwracać uwagę na otaczający Cię świat i zauważać to czego inni nie widzą. Na koniec otrzymasz zadanie, które pomoże Ci trenować uważność, zbierać dużo wartościowych informacji, które będą paliwem i nowym fundamentem do tworzenia kreatywnych rozwiązań.
 • Podczas tego moduł dowiesz się na czym polegał sposób myślenia twórczych geniuszy jak Steve Jobs czy Johanes Gutenberg oraz w dlaczego i kiedy ta umiejętność została Ci odebrana.  Dzięki obrazowym przykładom zrozumiesz różnicę pomiędzy myśleniem „in box” i „out of box” oraz poznasz strategię odzyskiwania i doskonalenia wspomnianego już myślenia twórczych geniuszy. Dowiesz się jak dzięki umiejętności budowania odległych analogii i niepozornych skojarzeń możesz tworzyć pomysły, które zaskoczą nie tylko w ludzi wokół, ale przede wszystkim Ciebie. Poznane metody będą przydatne najbardziej w sytuacjach gdy Ty lub Twój zespół utknie w miejscu nie mogąc stworzyć oryginalnego, wyróżniającego się i trafnego pomysłu. Na koniec otrzymasz zadanie do wykonania, dzięki któremu sprawdzisz i przetrenujesz metody na własnym realnym zadaniu.
 • Podczas tego modułu dowiesz się dlaczego często, że nie jesteś w stanie rozwiązać jakiegoś złożonego problemu np.: w biznesie, pracy lub życiu prywatnym. Od czego w takich sytuacjach zacząć? Poznasz metodę, dzięki której wieloaspektowe i trudne problemy, których nie możesz pokonać staną się prostsze i możliwe do rozwiązania. Nauczysz się jak krok po kroku osiągną nowe punkty widzenia, które otworzą Ci drzwi do  nie widzianych wcześniej możliwości. W drugiej części modułu poznasz 2 rodzaje problemów oraz dowiesz się, jakie metody stosować przy rozwiązywaniu różnych kategorii zadań. Zadanie do samodzielnego wykonania pomoże Ci doskonalić na własnych zadaniach osiąganie nowych punktów widzenia starych problemów.
 • Podczas tego modułu dowiesz się co dzieje się w Twoim umyśle od momentu kiedy zaczynasz szukać rozwiązania do chwili genialnego olśnienia. Zrozumiesz jak działa proces inkubacji, co ma wspólnego z otrzymywaniem emaili i dlaczego pomysły w Twojej głowie pojawiają się i znikają momentalnie. Poznasz metodę, dzięki której w 5-ciu krokach będziesz potrafił/a  poinstruować i lepiej wykorzystać naturalny proces inkubacji  do znajdowania trafnych pomysłów. Nauczysz się dopasowywać tę metodę do własnego stylu inkubacji przez uświadomienie sobie gdzie i kiedy przychodzą Ci do głowy najlepsze pomysły. Na koniec otrzymasz zadanie do samodzielnego treningu instruowania podświadomego umysłu i procesu inkubacji.
 • Podczas tego modułu dowiesz się dlaczego myślenie kreatywne i krytyczne znajdują się na dwóch odległych biegunach oraz co zyskasz gdy nauczysz się te bieguny łączyć. Poznasz metodę tworzenia wzoru na idealne rozwiązanie co pomoże Ci tworzyć bardziej trafne pomysły. W ćwiczeniu opartym o realne zadanie poznasz metodę efektywnego wyboru najlepszego pomysłu z wielu jakie masz w głowie oraz zrozumiesz co wspólnego z tym procesem ma Clint Eastwood. Na koniec przekonasz się jaka jest różnica pomiędzy pojedynczym pomysłem, a kompleksową koncepcją i otrzymasz zadanie do wykonania po module, dzięki któremu zaczniesz urzeczywistniać swój kreatywny pomysł.
 • Podczas tego modułu dowiesz się jaka jest główna przyczyna tego, że mimo, iż stworzyłeś i wybrałeś najlepsze kreatywne pomysły, nie realizujesz ich. Co tak naprawdę Cie przed tym powstrzymuje? Poznasz pojęcie “depresji projektu” oraz uświadomisz sobie co takiego dzieje się w tym punkcie co zabija realizację Twojego kreatywnego planu. Metodą G-wave zamienisz pomysł w cel do zrealizowania oraz dowiesz się co sprawia, że takie sformułowanie celu jest naturalne dla Twojego stylu osobowości. W ćwiczeniu przekonasz się jak poprzez realizację możesz napędzać postęp i rozwijać się w tzw “depresji projektu”. W sumie poznasz 4 strategie, które wykorzystasz aby pokonać trudne momenty w trakcie realizacji kreatywnego projektu i wyjść z nich jeszcze bardziej zmotywowanym do jego ukończenia. Otrzymasz zadanie do wykonania, dzięki którym przez minimum tydzień będziesz mógł wypróbować i wybrać strategie najlepsze dla Ciebie.