Robimy to aby ludzie i organizacje osiągały przełomowe wyniki myśląc i działając inaczej

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że każdy urodził się aby tworzyć, pokonywać napotkane wyzwania i osiągać wyjątkowe rezultaty …

Dlatego pracujemy na maksa twórco i wytrwale aby otworzyć umysły ludzi i pomóc organizacjom przełamywać bariery aż osiągniemy to czego potrzebuje klient oraz upewniamy się, że pozytywna zmiana zostanie utrzymana…

W ten sposób prowadzimy warsztaty na realnych zadaniach, twórczo moderujemy i prowadzimy zespoły oraz prowadzimy doradztwo.

Misja

pomóc 100 000 firmom, organizacjom, osobom pokonać wyzwania w kreatywnych sposób, odkryć nowe możliwości i osiągnąć przełomowe rezultaty.

O firmie

Postanowiliśmy nie mówić o tym jak kreatywne myślenie jest ważne i potrzebne w dzisiejszych czasach, ale po prostu robić to czyli rozwiązywać metodami kreatywnymi realne problemy i wyzwania głównie w biznesie i zarządzaniu. W ten sposób od 2010 roku BrainWorx Consulting szerszy swoją misję ucząc i korzystając z praktycznej kreatywności przynoszącej rezultaty.
Uczymy ludzi i organizacje konkretnych i sprawdzonych metod kreatywnych, które w pocie czoła i umysłu sprawdzaliśmy rozwiązując realne przypadki naszych klientów.
Tak wybraliśmy najskuteczniejsze z nich i opracowaliśmy pełen kompletny proces zawierający 6 kroków, o których opowiada założyciel firmy Tomek Bąkowski podczas wystąpienia na TEDxWSB. Tym procesem i 29 metodami pracujemy aby w efekcie widzieć zadowolonych klientów, którzy dostrzegli szanse na rozwiązanie problemów biznesowych, których wcześniej nie wiedzieli.

Więcej wartościowych informacji o firmie, o tym z kim współpracujemy, o projektach i ofercie, a przede wszystkim o tym jak możesz myśleć i działać inaczej, znajdziesz przeglądając kolejne zakamarki naszej strony.

Zapraszam!
Tomek Bąkowski